Ezermesterektől a pénzügyi mesterekig – gyerek képbe teszünk!
Biztos te is hallottad már, hogy pincér bárkiből lehet. Ez lehet, hogy a sarki büfében így van, viszont aki valami minőségibb helyen szeretne felszolgálni, annak jobb, ha két tányér kivitelénél tovább terjednek a szakmai ismeretei. Írtunk egy cikket a vendéglátás ezermestereiről, amiben igyekeztünk eloszlatni a róluk alkotott tévképzeteket.
Képzeld el, hogy az osztályteremben mindenki más ritmusra pörög: van, aki zenére kap életre, más akkor kapcsol, ha végre csend van körülötte. Na, a tanulás is pont ilyen. Ugyanis nem mindenki tanul ugyanúgy. Van akinek csend kell hozzá, van akinek egy kis háttérzene. A lényeg, hogy ebben is megtaláld a saját utad.
De arról is írtunk nektek megvannak a Nemzeti Tehetség Program nyertesei, és az is hamarosan kiderül, kik az ország pénzügyileg legtudatosabb fiataljai.
És tartsatok a Szakmaverzummal jövőhéten is!














