A tanulás akár élvezet is lehetne – így látják az oktatás jövőjét az oktatók – 6. rész
A természettől pedig sokat tanulhatunk.
A természettől pedig sokat tanulhatunk.
Szükség van középfokú végzettségű agrárszakemberekre!
A pént elsősorban a Centrum tanműhely-komplexumának felújítására és eszközvásárlásra fogják költeni.
Bemutatjuk nektek a szakképzési rendszert, amelyben tanultok, és megmutatjuk, hogy miért jó nektek!
Van megoldás, mert van erre hivatal!
Az önbizalomnál kevés fontosabb dolog van.
Az új program lényege, hogy összehangolja az álláskeresők preferenciáit a munkaerőpiaci kereslettel.
Zöldüljetek! Environtec powered by Ökoindustria kiállítás október 1. és 3. között!
Vajon lesznek kihaló szakmák? Szerinted melyek azok?